گروه صنعتی توزين الكتريک بزرگترين طراح و توليد كننده انواع باسکول و ترازوی ديجيتال، سيستم هاي توزين، اتوماسيون توزين و سيستم های بالانسينگ در ايران، آماده ارائه مشاوره در خصوص تامين نيازهای مرتبط مشتريان محترم و در خدمت تمامی اصنافی كه به نوعی با امر توزين در ارتباطند ميباشد .
باسکول های فلز و بتن فلز سابقه تولید ۵۰ ساله در کشور دارند، نقطه مشترک این باسکول ها شاسی فلزی آنها می باشد که وظیفه اصلی تحمل و انتقال بار به لودسل ها را به عهده دارد. در باسکول های فلزی علاوه بر شاسی اصلی، صفحه هم بصورت ترکیبی از تیر آهن و ورق ساخته شده است و با رنگ های صنعتی یا اپوکسی قابل تولید و ارائه به بازار می باشند.
توجه به اینکه در این نوع باسکول ها پلاتفرم از جنس بتن مسلح عمل آوری شده (تحت شرایط کنترل شده) می باشد نسبت به سایر پلاتفرم ها فلزی و قیمت تمام شده کمتری دارد از طرفی با وجود فونداسیون های پیش ساخته هزینه تمام شده این باسکول ها تا 35 درصد کمتر از انواع دیگر می باشد.
جهت استحکام سازه‌های بتنی پيش ساخته عليرغم استمرار رطوبت لازم در کليه مراحل توليد پس از ساخت، آنها را در استخرهای مختلف غوطه ور می‌گردد و کليه عمليات ساختمانی و فونداسيون باسکولهای مزبور توسط شرکت با استفاده از ابزارهای لازم مهندسی صورت می پذيرد.
شرکت توزين الكتريک در جهت کاهش هزينه تمام شده خريد باسکول و در عين حال پائين آوردن زمان نصب و راه اندازی اقدام به توليد باسکولهای كاملاً استاندارد تمام بتن با فونداسيونهای پيش ساخته براي اولين بار در کشور و خاورميانه نموده است.
توزين الكتريک با عنايات خداوندی و بركت ماه مبارك رمضان و تلاش متخصصان تحقيق و توسعه و بازرگانی؛ هزينه تامين قطعات و تعميرات انواع سيستم های توزين را به ميزان قابل توجهی كاهش داده و گامی هر چند كوچك در جهت كسب رضايت مشتريان برداشته است. اين شركت بار ديگر شعار خودرا اثبات نموده كه: از طريق منفعت رساندن به شما مشتريان منفعت می بريم.
نمايشگاه بين المللي صنعت تهران مهمترين عرصه رقابت فعالان اقتصادي، صاحبان صنايع و كارآفرينان داخلي و خارجي بوده كه همه ساله در آن شركت هاي فعال نوآوريهاي علمي، تكنولوژيكي خود را در معرض ديد نقادانه صنعتگران به نمايش مي گذارند. بلاترديد حضور شركت توزين الكتريك در دو دهه گذشته در نمايشگاه مزبور و كسب موفقيت هاي منحصر بفرد، مرهون حمايت مستمر و اعتماد پايدار مشتريان ما بعنوان سرمايه هاي اصلي اين واحد دانش بنيان بوده است.
در باره شرکت محصولات جديد اخبار آموزش نشريات نمايشگاه

گروه توزين الكتريك

رشد روز افزون علم و فناوري در ريع پاياني قرن بيستم و ورود علوم الكترونيک در كليه حوزه های علمی به ويژه حوزه تجهيزات اندازه گيری باعث شد كه شركت توزين الكتريک در نيمه دوم سال 1372 با موضوع فعاليت طراحی و توليد سيستمهای سنجش وزن تاسيس گردد. تاسيس واحد تحقيق و توسعه R&D از بدو فعاليت بيانگر اهداف بلند و استراتژيک موسس گروه میباشد. بكارگيری نيروهای نخبه و كارآمد و فارغ التحصيلان ممتاز مراكز علمی داخل و خارج كشور از ديگر اهداف موسس مجموعه بوده و بدين لحاظ با ابداع پی درپی محصولات متنوع و استمرار بهينه سازی تجهيزات الكترونيكی در مدت بسيار كوتاهی سهم عمده ای از بازار را به اين گروه اختصاص و توزين الكتريک را سرآمد رقبای ديرينه خود گردانيده است.

بكارگيری نيروهای نخبه و كارآمد و فارغ التحصيلان ممتاز مراكز علمی داخل و خارج كشور از ديگر اهداف موسس مجموعه بوده و بدين لحاظ با ابداع پی درپی محصولات متنوع و استمرار بهينه سازی تجهيزات الكترونيكی در مدت بسيار كوتاهی سهم عمده ای از بازار را به اين گروه اختصاص و توزين الكتريک را سرآمد رقبای ديرينه خود گردانيده است.

 

بيشتر >>>