گروه توزين الكتريك فعاليت توليدي و تجاري خود را از سال 1372 آغاز نمود . موضوع فعاليت شركت اين شركت طراحي و توليد انواع سيستم هاي متنوع توزين، ابزار دقيق و پروژه هاي خاص و منحصر به فرد مي باشد. انطباق محصولات توليدي با به هنگام ترين فناوري هاي روز و بهره مندي از فارغ التحصيلان مراكز معتبر علمي در واحد R & D باعث شد كه شركت در مدت زمان بسيار كوتاهي بيش از 50% سهم بازار را به خود اختصاص دهد.
باسكول جاده اي دستگاهي است كه وسايل نقليه جاده اي اعم از كاميون، تريلر و كمر شكن را در يك مرحله و با استفاده از نيروي جاذبه زمين توزين مي كند باسكول هاي ساخت گروه توزين الكتريك بطور معمول در دو نوع روي زمين و داخل زمين و در ظرفيت هاي 5 الي 200 تن و در ابعاد 2*4 متر الي 4*24 متر توليد مي گردند اين باسكول ها با توجه به صنف مشتري و نوع كاربري باسكول در سه نوع تجاري، صنعتي و سنگين طراحي و توليد مي گردد .
جمع آوري طيف گسترده اي از اطلاعات ترافيك به صورت آنلاین به ما ديد تقريبا جامعي از جريان ترافيك مي دهد. اين مسئله مي تواند كمك كند كه پل ها و جاده هاي مدرنی طراحي شده و از جاده هاي فعلي نیز به خوبي مراقبت و نگه داري شود.گروه توزين الكتريك هم‌اکنون و پس از گذشت نزدیک به دو دهه فعالیت پر افتخار در این عرصه، پروژه‌های کنترل هوشمند WIM، FWD و HAWD را نیز برعهده گرفته و از تحقیقات تا اجرا و پشتیبانی آن را به صورت کاملاً یکپارچه و بومی‌سازی شده و منفرد انجام می‌دهد.
پس از اتمام كليه مراحل اجرايي نصب و راه‌اندازي يك باسكول و تنظيم (كاليبراسيون) و استانداردسازي آن، باسكول نصب شده آماده‌ استفاده و بهره‌برداري خواهد بود. استانداردسازي باسكول خود شامل آزمون‌هاي متنوع و پيچيده‌اي مي‌باشد كه پشت‌سر گذاشتن آنها نشان از صحت عملكرد و دقت باسكول دارد.
واحدهاي توليدي شركت توزين الکتريک مشتمل بر چهار كارخانه با وسعت 40.000 متر مربع فضا و 17000 مترمربع سالن هاي توليدکه در شهرك صنعتي امير كبير شهرستان كاشان مستقر بوده و1200 مترمربع فضاي اداري دفتر مركزي تهران، انبارهاي متنوع مواد و كالا و ساختمان هاي اداري مي باشد که با فضاي حدود 40 هزار مترمربع بزرگترين كارخانجات سيستم هاي توزين در سطح كشور ، منطقه و حتي برخي از كشورهاي اروپايي مي باشد.
اين شرکت علاوه بر محصولات تولیدی خود شامل تجهیزات مختلف توزین مانند باسکول های جاده ای که از این نوع محصول تا کنون بیش از 9500 دستگاه را با موفقیت به مشتریان خود تحویل داده است، در پروژه های ابزار دقیق ملی نیز سهم به سزایی داشته و مجری بسیاری از آنها بوده است ،از بدو تاسيس تنها واحد توليدي كشور بوده كه اقدام به طراحي و توليد و نصب باسكول هاي ديناميك قطاركش در ايستگاههاي راه آهن ، گروه هاي معظم صنعتي (فولاد مباركه ، ذوب آهن ، فولاد خراسان ، گروه صنعتي بهشهرو ...) نموده ايم.
گروه صنعتي توزين الكتريك با توجه به گستره كاري و جايگاه خود در حوزه صنعت، ساليانه بطور متوسط در بيش از 40 نمايشگاه داخلي و بين المللي با اجاره نزديك به 1600 متر فضاي نمايشگاهي شركت مي نمايد.در اين نمايشگاه ها كارشناسان اين شركت ضمن ملاقات با مشتريان و مشتاقان اين رده از صنعت به تبيين دستاوردهاي علمي شركت پرداخته و به معرفي و مشاوره رايگان در مورد سيستم هاي توزين مي پردازند.
درباره ما محصولات جديد اخبار آموزش نشريات نمايشگاه

گروه صنعتي توزين الكتريك همواره يكي از شركت هاي فعال و پيشرو و صاحب تكنولوژي در حوزه ابزار دقيق بوده كه در اين راستا خدمات مختلفي را توانسته به شركت هاي معتبر دولتي و خصوصي ارائه نمايد. اين شركت با سرمايه ثبت شده  60.000.000.000 (شصت  ميليارد) ريال با استعانت از الطاف باري تعالي در سال 1372 فعاليت توليدي ، تجاري و تحقيقاتي خود را آغاز نموده است. زمينه فعاليت اين شركت طراحي و توليد انواع سيستم هاي متنوع توزين، ابزار دقيق و پروژه هاي خاص و منحصر به فرد بوده كه به فضل الهي و بهره مندي از توانمندي هاي علمي فارغ التحصيلان معتبر مراكز علمي داخلي و خارجي و همچنين ارتباط تنگاتنگ با موسسات بين المللي در بيست سال اخير شاهد موفقيت هاي شگرفي در سطح ملي و بين المللي بوده ايم.از بدو فعاليت و در جهت رشد و توسعه و خودكفايي كشور نهايت سعي و تلاش ما طراحي و توليد سيستم هاي همگن با آخرين تكنولوژي موجود در سطح جهاني بوده است. واحدهاي توليدي اين شركت مشتمل بر چهار كارخانه با وسعت 40.000 متر مربع فضا و 17000 مترمربع سالن هاي توليد ، 1200 مترمربع فضاي اداري دفتر مركزي تهران،  انبارهاي متنوع مواد و كالا و ساختمان هاي اداري مي باشد كه به عنوان بزرگترين كارخانجات سازنده سيستم هاي توزين در سطح كشور ، منطقه و حتي برخي از كشورهاي اروپايي شناخته مي شود.

بيشتر >>>